Paskolos.lt turi platų paskolų portfelį, apimantį tiek greituosius SMS kreditus, tiek paskolas įkeičiant NT, kurios gali siekti iki 100 000 eurų. Patogu tai, kad vieną įmoką galima atidėti iki 3 kartų, tačiau vertėtų atkreipti dėmesį, kad tai reikia padaryti bent keletą dienų prieš nustatytą datą, nes kitaip skola bus perduota skolų išieškojimo skyriui. Iškilus klausimams ar nesklandumams teks apsišarvuoti kantrybe: susisiekimas su konsultantais ir jų problemų sprendimas gali užtrukti tikrai ilgai.

Privalumai

 •     Pirmasis greitasis kreditas taikomas nemokamai.
 •     Galimybė imti didesnes paskolas įkeičiant automobilį ar NT.
 •     Atidus duomenų tikrinimas ir reikalavimai, kurie neleidžia paskolų imti bet kam.

Trūkumai

 •     Šiek tiek „atgyvenusi“ svetainė ir informacijos joje trūkumas.
 •     Sunku susisiekti su konsultantais tiek el. paštu, tiek telefonu.
 •     Sistemos klaidos, kurias sprendžiant stinga greito reagavimo ir pagalbos.
Paskolos.lt teikia greitųjų kreditų, vartojimo paskolų ir paskolų su NT ar automobilio įkeitimu paslaugas. Priklausomai nuo paskolos tipo, galima skolintis nuo 500 iki 100 000 eurų. Paraiškos greitiesiems kreditams pildomos per įmonės partnerius SMSPinigai.lt, o visų kitų paslaugų galite ieškoti jų svetainėje. Paskolos suteikiamos šiomis sąlygomis:
 •     Vartojimo kreditus gali gauti asmenys nuo 24 metų, turintys pastovių pajamų.
 •     Kreditai įkeičiant NT gali būti iki 100 000 eurų ir yra teikiami asmenims nuo 18 metų, kurių turimo NT rinkos kaina siekia 80–100 proc. paskolos dydžio. Kredito grąžinimo terminas yra iki 15 metų.
 •     Paskolos gavėjo įkeičiant automobilį amžius turi būti nuo 18 iki 60 metų, o paskolos suma negali viršyti 65 proc. įkeičiamos transporto priemonės rinkos kainos. Kredito grąžinimo terminas yra iki 5 metų.
 •     Greitieji kreditai gali būti iki 1000 eurų ir yra teikiami asmenims nuo 20 metų. Paskolos grąžinimo terminas nuo 30 dienų iki 48 mėnesių.

Kaip tai veikia?

 1.     Užsiregistruojate lt sistemoje.
 2.     Pasirenkate norimo kredito tipą.
 3.     Pateikiate paraišką kreditui gauti.
 4.     Patvirtinate savo tapatybę. Tai galite padaryti per el. bankininkystę, lt biure Pay Post ir Lietuvos pašto skyriuose.
 5.     Jei esate sudarę santuoką arba partnerystę, privalote nurodyti savo sutuoktinio(ės) duomenis, kad kreditoriai įvertintų abiejų šeimos narių įsipareigojimus ir pajamas.
 6.     Norint gauti greitąjį SMS kreditą, turite užsiregistruoti, išsirinkti pinigų sumą ir laikotarpį, kuriam planuojate imti kreditą, užpildyti paraišką bei laukti SMS žinutės arba el. laiško (pasirinktinai), kuriuo bus pranešta apie sprendimą suteikti greitąjį kreditą.

Paskolos online

Palūkanų norma: 0,05% per dieną
Suma: 500 - 5 000
Terminas: 180 - 1 460 dienų
Nagrinėjimas: 10 minučių

Paskolos reitings

4.2
1
Gavimo paprastumas:
5
Išdavimo greitis:
4
Paskolos sąlygų skaidrumas:
4
Prolognacijos sąlygos:
5
Aptarnavimo kokybė:
3
Palaikymo tarnyba:
4
kontaktai
Telefonas: 8 527 40040
Pirmadienis - Penktadienis: 09:00 - 20:00
Šeštadienis: 10:00 - 18:00
Sekmadienis: 10:00 - 18:00

Paskolos atsiliepimai

Užpildyti užklausą