Hipocredit.lt paslaugomis gali naudotis tik asmenys, turintys nekilnojamojo turto, kurį gali įkeisti, tad ši svetainė labiau tinkama norint skolintis didesnes pinigų sumas. Šaunu tai, kad kreditus gali gauti ir fiziniai, ir juridiniai asmenys, o jų paraiškos ir turtas įvertinamas labai greitai, kas patogu norintiems, kad pinigai juos pasiektų kuo greičiau. Kadangi sutartys pasirašomos su notarais, įmonė padeda surasti reikiamus specialistus ir įforminti nekilnojamojo turto draudimą. Hipocredit.lt teikia lanksčias grąžinimo sąlygas bei refinansavimo galimybę, tad jei jau turite kreditų ar skolų, kurias norite padengti, galite taip pat kreiptis į šią bendrovę.
Hipocredit.lt veikia hipotekos principu, kuomet skolinantis yra įkeičiamas nekilnojamasis turtas. Čia galima gauti kreditus iki 75 % nekilnojamojo turto rinkos vertės, nuo 1000 iki 150 000 eurų sumoms, o jų grąžinimo terminas siekia 20 metų. Įmonės taikoma palūkanų norma yra nuo 1 iki 1,8 % per mėnesį, tačiau pasiėmus paskolą taip pat skaičiuojama bendros kredito kainos metinė norma. Kad gautumėte kreditą, Jūsų pajamos ir kreditingumas nėra pagrindiniai kriterijai – Hipocredit.lt skolinimo paslaugą teikia fiziniams bei juridiniams asmenims, turintiems nekilnojamo turto nuosavybės teisę Lietuvoje. Kadangi svetainėje skolinimo operacijos vykdomos tik su turto įkeitimu, bendrovė suteikia visą reikiamą pagalbą įforminant nekilnojamojo turto draudimą, surandant notarą ir pateikia aiškų paskolos kainoraštį bei supažindina su gavimo ir grąžinimo procesais.

Ko reikia norint gauti kreditą iš Hipocredit?

  1. Jūs turite būti Lietuvos Respublikos pilietis ar gyventi Lietuvoje bent 20 metų.
  2. Hipocredit suteikia kreditą fiziniams bei juridiniams asmenims su nekilnojamo turto įkeitimu, todėl jūs turite turėti nekilnojamo turto nuosavybės teisę Lietuvoje.

  3. Gaunamos pajamos ir jūsų kreditingumas nėra pagrindiniai kriterijai kreditui gauti.

Kaip gauti kreditą iš Hipocredit?

    Tai įmanoma trimis paprastais žingsniais:
  1. Užpildykite kredito paraišką Hipocredit puslapyje (el.paštu [email protected] atsiųskite siūlomo įkeisti nekilnojamo turto registrų centro išrašą ir nuotraukas) ir per kelias valandas gausite pasiūlymą.
  2. Gavus nekilnojamojo turto įvertinimą iš mūsų partnerių, nuvykus pas notarą pasirašykite kredito bei hipotekos sutartis jums patogiu laiku.
  3. Pasirašius ir įregistravus hipotekos sutartį Registrų centre (tai už Jus sutvarkys notaras), gausite pinigus į savo asmeninę banko sąskaitą.
Mūsų praktika rodo, kad kredito išdavimo procesas užtrunka 1-4 darbo dienas nuo paraiškos pateikimo dienos.

Kodėl verta skolintis iš Hipocredit?

Pirma, jūs per kelias valandas gausite pradinį pasiūlymą. Antra, mes pasirūpinsime, kad dokumentų tvarkymas būtų kaip įmanoma paprastesnis ir patogesnis. Trečia, mes išduodame kreditą net iki 75 % nekilnojamojo turto rinkos vertės.

Hipocredit online

Palūkanų norma: 0,03% per dieną
Suma: 1 000 - 100 000
Terminas: 90 - 1 200 dienų
Nagrinėjimas: 30 minučių

Hipocredit reitings

4.2
1
Gavimo paprastumas:
5
Išdavimo greitis:
4
Paskolos sąlygų skaidrumas:
4
Prolognacijos sąlygos:
4
Aptarnavimo kokybė:
4
Palaikymo tarnyba:
4
kontaktai
Telefonas: +370 607 77708
Pirmadienis - Penktadienis: 08:00 - 18:00
Šeštadienis: Išeiginė
Sekmadienis: Išeiginė

Hipocredit atsiliepimai

Užpildyti užklausą