„Savy“ platforma patogi tuo, kad paskolos teikiamos P2P (žmogus-žmogui) principu, todėl galima susitarti dėl geresnių sąlygų, palūkanų dydis čia mažesnis nei įprastų paskolų įmonių. „Savy“ platformoje teikiamos ir nedidelės (iki 5000 eurų) paskolos, ir NT vystymui ar būsto remontui skirtos sumos (iki 500 000 eurų). Nors šis skolinimosi būdas ir patogesnis bei naudingesnis besiskolinančiajam, reikia susitaikyti su tuo, kad investuotojo paieška gali užtrukti, todėl platforma netiks tiems, kurie nori pinigus gauti čia ir dabar. Taip pat pastebėta, kad sistemoje neretai pasitaiko klaidų, o darbuotojams stinga operatyvumo sprendžiant problemas, kas taip pat gali pakišti koją norint sutaupyti laiko.

Kaip tai veikia?

  •     Galima registruotis „Savy“ platformoje arba tiesiog skaičiuoklėje suvesti norimą sumą, grąžinimo terminą, spausti „Gauti paskolą“, pateikti paraišką ir pervesti 0,06 eurų duomenų patvirtinimo deklaraciją.
  •     Kiekvienas paskolą norintis gauti vartotojas yra patikrinamas pagal Lietuvos Banko patvirtintus atsakingo skolinimo nuostatus: analizuojama kredito istorija, gaunamų pajamų ir finansinių įsipareigojimų santykis ir pan.
  •     Patikrą praėję vartotojai registruojami duomenų bazėje, kurioje investuotojai renkasi kam suteiks paskolą.
Skolinimo procesas vyksta tiesiogiai tarp fizinių asmenų, todėl dėl paskolų grąžinimo ar pratęsimo kiekvienu atveju tariamasi individualiai.

Privalumai

  •     Kadangi platforma tik tarpininkas, o pinigus skolina žmogus-žmogui, galima suderinti lankstesnes sąlygas, geresnes palūkanas.
  •     Patogi svetainė su aiškiai sudėliota informacija.

Trūkumai

  •     Kadangi platforma tik tarpininkas, o pinigus skolina žmogus-žmogui, galima suderinti lankstesnes sąlygas, geresnes palūkanas.
  •     Patogi svetainė su aiškiai sudėliota informacija.

Gosavy online

Palūkanų norma: 0,04% per dieną
Suma: 300 - 20 000
Terminas: 90 - 4 320 dienų
Nagrinėjimas: 30 minučių

Gosavy reitings

4.5
1
Gavimo paprastumas:
5
Išdavimo greitis:
4
Paskolos sąlygų skaidrumas:
5
Prolognacijos sąlygos:
5
Aptarnavimo kokybė:
4
Palaikymo tarnyba:
4
kontaktai
Telefonas: +370 (5) 272 0151
Pirmadienis - Penktadienis: 08:00 - 18:00
Šeštadienis: 10:00 - 18:00
Sekmadienis: Išeiginė

Gosavy atsiliepimai

Užpildyti užklausą